Busyboard L beez-pruun. Tegelustahvel

120,00

Busyboard on tõhus vahend väikelaste arenguks, kuna see ühendab endas õppimist ja mängu, soodustades laste kõikehõlmavat füüsilist ja kognitiivset arengut. Väiksed lapsed arendavad oma oskusi läbi mängu ning pikalt uurida, kuidas erinevad elementid töötavad.

Suurus L – 45x60sm, aluse paksus: 12mm.

Saame lisada personaalseid elemente, näiteks lapse nime, et muutes tahvlit ainulaadsemaks. Kui te tahate ise valida tahvli elementid, palun kasutage meie Busy Board Disainer.

Lisaküsimuste korral võta meiega julgelt ühendust kirjutades info@mybusyboard.ee või Facebooki Messengeri.

My Busy Board – on kvaliteetne käsitsi valmistatud toode. Puidust mänguasi, mis on mõeldud lastele vanuses alates 8 kuud kuni 4 aastat. See on sensoorne tahvel, mis on loodud Montessori pedagoogika põhimõtetel. Kõige algusest peale valmistatud armastavate isade poolt enda väikestele lastele. Busy Board on efektiivne arendusvahend, mis on spetsiaalselt loodud väikelastele.

Toote loomisel on erilist tähelepanu pööratud ohutusele, kvaliteedile, disainile ja funktsionaalsusele, arvestades väikelapse huve ja vajadusi. See on just see kingitus, mis ei loo lapsele segajaid, vaid täidab tema aega mängu kaudu, soodustades igakülgset füüsilist ja kognitiivset arengut! Puidust tootel on mitmesugused detailid, mis aitavad arendada mitmeid oskusi, näiteks lapse peenmotoorikat, mälu, mõtlemist ja kujutlusvõimet. Tavaliselt on tahvlil paigutatud taktiilsed esemed uurimiseks ja interaktsiooniks: lukkudega uksed, rattad, nupud ja teised pöörlevad ja liikuvad elemendid.

Meie käsitsi valmistatud Busyboardid valmistatakse kvaliteetsetest ja ohututest materjalidest. Alus on kvaliteetne 12 mm paksune kasevineer. Elemendid on valmistatud kvaliteetsest 3-6 mm paksusest kasevineerist. Töötlemine toimub käsitsi, kasutades CNC frees- ja laserpinke ning kaasaegset puidu lõpptöötlusseadmeid ja -tööriistu.

*Kvaliteedikontroll toimub mitmes etapis:

  1. Kontroll pärast elementide töötlemist.
  2. Kontroll pärast toote kokkupanekut.
  3. Lõplik kontroll enne saatmist tellijale.

Materjalid lihvitakse käsitsi. Aluse ja elementide kruntimiseks ja värvimiseks kasutatakse spetsiaalseid vee baasil valmistatud mittetoksilisi värve, millel on Euroopa sertifikaat UNI EN71-3:2019, mida võib kasutada mänguasjade värvimiseks.

Kõik ostetud elemendid, näiteks furnituur, rattad jne, kontrollitakse enne paigaldamist käsitsi defektide osas.

Saame lisada personaalseid elemente, näiteks lapse nime, et muutes tahvlit ainulaadsemaks.

NB! Nagu ka iga mänguasjaga, jälgige palun oma last mängu ajal.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Busyboard L beez-pruun. Tegelustahvel”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted