Busy board XL, värv beež-roosa. Tegelustahvel Eesti.

150,00

Busy board on tõhus vahend väikelaste arenguks, kuna see ühendab endas õppimist ja mängu, soodustades laste kõikehõlmavat füüsilist ja kognitiivset arengut. Väiksed lapsed arendavad oma oskusi läbi mängu ning pikalt uurida, kuidas erinevad elementid töötavad.

Suurus XL – 60x80sm, aluse paksus: 12mm.

Saame lisada personaalseid elemente, näiteks lapse nime, et muutes tahvlit ainulaadsemaks. Kui te tahate ise valida tahvli elementid, palun kasutage meie Busy Board Disainer.

Lisaküsimuste korral võta meiega julgelt ühendust kirjutades info@mybusyboard.ee või Facebooki Messengeri.

My Busy Board Eesti

Busyboard on kvaliteetne käsitsi valmistatud toode. Puidust mänguasi, mis on mõeldud lastele vanuses alates 8 kuud kuni 4 aastat. See on sensoorne tahvel, mis on loodud Montessori pedagoogika põhimõtetel. Kõige algusest peale valmistatud armastavate isade poolt enda väikestele lastele. Busy Board on efektiivne arendusvahend, mis on spetsiaalselt loodud väikelastele.

Toote omadused

Toote loomisel on erilist tähelepanu pööratud ohutusele, kvaliteedile, disainile ja funktsionaalsusele, arvestades väikelapse huve ja vajadusi. See on just see kingitus, mis ei loo lapsele segajaid, vaid täidab tema aega mängu kaudu, soodustades igakülgset füüsilist ja kognitiivset arengut!

Puidust tootel on mitmesugused detailid, mis aitavad arendada mitmeid oskusi, näiteks lapse peenmotoorikat, mälu, mõtlemist ja kujutlusvõimet. Tavaliselt on tahvlil paigutatud taktiilsed esemed uurimiseks ja interaktsiooniks: lukkudega uksed, rattad, nupud ja teised pöörlevad ja liikuvad elemendid.

Kõrgekvaliteedilised ja ohutud materjalid

Meie käsitööna valminud biisiboardid on valmistatud kvaliteetsetest ja ohututest materjalidest. Alus on valmistatud 12 mm paksusest kvaliteetsest kasevineerist. Elemendid on valmistatud 3–6 mm paksusest kasevineerist. Töötlemine toimub käsitsi, CNC frees- ja lasermasinate ning kaasaegsete puidutöötlemisseadmete ja -instrumentide abil.

Personaliseerimine ja valikuvõimalused

Lisame isikupära: Võimalik on lisada lapsele ainulaadse hõnguga elemente, näiteks lapse nimi.

Mitmekesised suurused ja värvid: Pakume erinevaid suurusi ja värvivalikuid, mis on loodud iga lapse maitsele ja sobivad hästi interjööri.

NB! Nagu ka iga mänguasjaga, jälgige palun oma last mängu ajal.

Kogu valiku leiad meie kodulehelt: https://mybusyboard.ee/kataloog/

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Busy board XL, värv beež-roosa. Tegelustahvel Eesti.”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted